Televisioon ja raadio

Leviral on laialdane portfell telekanalite jaoks osutatavatest teenustest ning pakume terviklahendusi kanali omanikele alates telepildi tootmisest kuni telepildi edastamiseni. Oleme meediatööstusele pikaajaline ning usaldusväärne partner ning Levira võrgu kaudu jõuab üle õhu Eesti televaatajateni 38 telekanalit.

Levira opereerib ja arendab Eesti maapealse digitaaltelevisiooni (DVB-T, DVB-T2) võrke, mille klientideks on nii Eesti vabalevikanalid kui Elisa, kelle jaoks osutame võrguteenuseid tingimusjuurdepääsuga telekanalite osas (Elisa elamus üle õhu).

Lisaks sellele pakume telekanalitele võimalust rikastada oma lineaarsete üle õhu levivate programmide sisu internetiühendusega koos toimiva HbbTV tehnoloogia lisafunktsioonidega ning oleme Eestis hübriidTV teenuste arendajaks ning pakkujaks.

Raadio oli ja on endiselt üheks laialdasemalt kasutusel olevaks meelelahutuse kanaliks. Levira on Eesti suurim FM raadioprogrammide edastaja ning meiega koostöös jõuab kuulajateni suurem osa Eesti raadioprogrammidest.


Kontakt

Võta ühendust

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor