Meedia transport

Lineaarse ja mittelineaarse meediasisu toimetamiseks soovitud sihtkohtadesse Euroopas ja kaugemal omame spetsiaalselt meediatranspordiks rajatud, fiiberoptilistel ühendustel põhinevat rahvusvahelist meediavõrgustikku, lisaks optilisele võrgule pakume ka satelliidipõhist meediaedastust. Meie võimekust kasutatakse peamiselt katkematuks lineaarsete telekanalite transportimiseks tekkekohast TV-teenuste pakkujateni, läbi kelle jõuab telepilt lõpptarbijani.

Meediavõrk

Sõlmpunktid: Riia (Läti), Vilnius (Leedu), Helsinki (Soome), Stockholm (Rootsi), Oslo (Norra), Kopenhagen (Taani), Bratislava (Slovakkia), Sofia (Bulgaaria), Budapest (Ungari), Bucharest (Rumeenia), Frankfurt (Saksamaa) ja London (UK). Kliendispetsiifilised sõlmpunktid OSN’is Dubais ja D-Smart’is in Istanbulis. Kõigis eelmainitud riikides suudame pakkuda telepilti otse ja arendame võrku pidevalt.

Telekanali tekkekoht

Meie teenuse puhul on kõige tavapärasemaks telekanali tekkekohaks Levira telekanalite väljastuskeskus, kust edastame kanali erinevatesse sihtkohtadesse, näiteks kaabeltelevisiooniga, satelliittelevisiooniga, maapealsete ringhäälinguvõrkudega, andmeside- ja internetiteenustega tegelevatele operaatoritele.

Optimaalsed lahendused

Anname signaalid üle vormis, mis võimaldab operaatoril selle oma tehnilistesse ahelatesse paisata  minimaalse täiendava töötlemisega.

– Kompresseerimata telesignaalid: SDI; HD SDI
– Asünkroonse liidese (ASI) kaudu edastatav ühe või mitmeprogrammiline MPEG-transportvoog või samalaadsed transportvood IP-kihi kaudu.

Kontrollitud kvaliteet

Meie ressurss võimaldab reaalajas kontrollida kohale toimetatavate signaalide kvaliteeti ja hetkeseisundit ning säilitada olulised parameetrid hilisemaks analüüsiks. Kõik ühendused on loodud täis-reserveeritutena, et tagada teenuse katkematu toimimine.

 


Kontakt

Võta ühendust

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor