Digitaalse meedia haldus

Pakume täispaketti digitaalse meedia halduse ja telekanali väljastuse ning levitamise teenuste vallas. Hoolitseme kogu tehnilise poole eest, mida vajavad oma töös lõpptarbijani jõudmisel ringhäälinguettevõtted, sisu omanikud, telekanalid, OTT platvormid või muud laadi digitaalse sisu omanikud ja meediamajad. Meie teenuste eesmärgiks on tagada meediahalduse protsessis kiirus, efektiivsus, kõrge kvaliteet ja turvatunne, mida praeguseks ka juba üle kümne aasta sel turul pakkunud oleme.

Kellele?
Meie meediahaldusteenus pole mõeldud pelgalt telemaastikul tegutsevatele ettevõtetele, vaid kõigile, kelle töös tekib piisavas mahus digitaalset sisu, olgu see siis video-, foto-, teksti- või audioformaadis. Sama mitmekülgne, nagu teenuste valik, on ka meie kliendibaas, kust leiab lisaks ringhäälinguvaldkonna ettevõtetele näiteks meditsiinivaldkonna tegijaid, muusikalisi kollektiive või fotondusega tegelevaid ettevõtteid üle maailma.

Miks Levira?
Alates 2007. aastast, mil saatsime Tallinna Teletornis asuvast Levira väljastuskeskusest välja esimese digitaalse telekanali oleme intensiivselt panustanud teenuse arengusse. Tänaseks jõuab läbi Levira meediavõrgu Euroopa vaatajateni juba üle 30 telekanali. Oleme harjunud töötama rahvusvahelises keskkonnas, võttes sihiks pakkuda vaid kõrgeimaid standardeid teenustaseme kokkulepetes (SLA). Kirjelda oma vajadust, meie leiame sobiva lahenduse!

Distributsioon ja kontributsioon
Meie tehniline võimekus koos antud valdkonna spetsialistidega katab kogu telekanali väljastuse ja jaotusega seotud teenuste valiku, Meile kuulub Tallinna Teletornis asuv, üks Põhjamaade suurimaidtelekanalite väljastuskeskuseid. Levira väljastab kanaleid Broadstream channel in a bow meetodil, lisaks pakume pilveväljastust ja IP põhist väljastust.

Seejuures rakendame ka uudseid Zixi protokollil põhinevat kanalite distributsiooni, mis kasutab avalikku internetti.

Levira MAM
Uuenduslikku meediahalduse, orkestreerimise ja automatiseerimise platvormi kasutame alates 2017. aastast. Platvormi abil saame osutada laia valikut kuluefektiivseid traditsioonilisi meediahaldusteenuseid.

VOD- ja OTT-sisu
Haldame VOD- ja OTT-sisu kogu selle elutsükli jooksul, meie platvorm, mis on loodud koostöös Rootsi ettevõtte June AB-ga, võimaldab pakkuda tõhusat metaandmete, transkodeerimise, paketeerimise ja platvormidele edastamise teenust. Oma kompetentsi abil saame pakkuda professionaalset tehnilist tuge ja asjatundlikku sisuhalduse töövoogude juhtimist, paketeerimist ja edastust.


Kontakt

Võta ühendust

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor