Digitaalse meedia haldus

Digitaalse meedia haldamiseks võtsime 2017. aastal kasutusele Levira MAM sisuhaldusplatvormi, mis võimaldab varasemaga võrreldes suuremat töövoogude automatiseerimist ning sellest tulenevalt väiksemat ressursikulu. Süsteem võimaldab video-, audio- ja dokumendifailidega opereerivatel ettevõtetel sisu hallata ning otsida oluliselt detailsemalt. Meie poolt pakutav soodne ja kergestikohandatav digitaalse sisu halduse automatiseerimisplatvorm võimaldab suurt hulka lisateenuseid ja on pidevas arengus.

Modulaarne ülesehitus

Levira MAM platvormi modulaarne ülesehitus koos integreeritavate lisatööriistadega võimaldab meediasisu hallata läbipaistvalt ja tõhusalt täismahus koos seda ümbritsevate metaandmetega. Platvormi on võimalik käivitada täielikult ka pilvelahenduses koos pilvearhiivi võimekusega, aga ka lokaalselt või hübriidlahendusena. Veebiliideste abil saame käivitada uusi rakendusi ilma olemasoleva lahenduse tööd häirimata.

Töötab sõltumata failiformaadist
Levira MAM on loodud töötama failitüüpidest või koodekitest sõltumatult. Platvorm tuleb toime nii lihtsate foto-, audio- ja videofailidega kui ka keerukamate formaatidega, nagu OPAtom, DCP, DPX, image sequences. Samuti dokumentide või tugiandmestikega (PDF-id, subtiitrite failid jms).

Lisavõimalused
– Kõnest tekstiks (speech to text)
– Keele- ja pildituvastus
– Transskodeerimine
– Veebi indekseerimine (web crawling)
– Pildi- ja videoatribuutide tuvastus
– Sotsiaalmeedia sisutuvastus
jpm

Hinnastamine
Teenuse hinnastamine toimub töökohtade põhiselt ning sõltub kasutajate arvust ja lansseeritud moodulite tüüpidest. Samuti pakume võimalust platvormi soetamiseks Capex-põhimõttel ühekordse tasu eest.


Kontakt

Võta ühendust

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor