Levira võrguteenuste divisjoni asub juhtima Meelis Anton

31.01.2017

Meelis AntonLevira võrguteenuste divisjoni uus direktor on Meelis Anton, kelle peamine tööülesanne Leviras on televisiooni- ja raadioteenuste ning telekommunikatsiooni valdkondade juhtimine. Meelis Anton asub ametisse 1. veebruaril 2017.

 „Meelis täiendab Levira juhtkonda hea kogemustepagasi ja värske energiaga. Olles pikalt seotud olnud telekomi valdkonnaga nii Eestis kui ka väljaspool, on see hea baas, arendamaks edasi Levira klientidele pakutavaid meedia- ja telekommunikatsioonilahendusi,“ kinnitas Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

„Leviras on väga hea meeskond ja uuendusmeelsed kliendid, kellega üheskoos nutikaid lahendusi ellu viia,“ sõnas Meelis Anton. „Uuenduslikkus ja elluviimise kiirus on märksõnad infotehnoloogia- ja kommunikatsiooniteenuste arendamisel. Olen viimastel aastatel juhtinud tarkade võrkude väljaehitamist ja käivitamist Eestis ja mujal Euroopas ning saan neid kogemusi kasutada Levira klientidele innovaatiliste lahenduste loomiseks.“

Meelis Antonil on seljataga mitmekülgne karjäär IT- ja telekommunikatsioonisektoris.
Meelis Anton on varem töötanud Ericsson Austrias, Ericsson Eesti AS-is, Eesti Postis ja Cybernetica AS-is.

Levira on meedia- ja pilveteenuseid ning ringhäälingu võrguteenuseid osutav ettevõte. Levira, peakontoriga Tallinnas, haldab üht suurematest serverimajutuskeskustest Balti riikides, mis vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele.

Eestis toob Levira televaatajani ja raadiokuulajani enamiku Eestis levivaid tele- ja raadiokanaleid. Rahvusvahelistele telekanalitele ja meediaettevõtetele osutab Levira teleprogrammide väljastusteenuseid. Teletootmiseks on Leviral kolm liikuvat ülekandejaama ja otseülekannete võimekusega aerovideodroon.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud meedia- ja IT-ettevõtted ning telejaamad, nagu Turner, Sony, MTG, EBU, ERR, Discovery, ATEA, TeliaSonera, Tele2, Elisa, Starman, TV3.