Levira spordiportaalis saab nüüd vaadata Eesti korvpalli ja saalihokit

23.10.2020

Oktoobri algul käivitas Levira uuendusliku veebiülekannete keskkonna sport.television.ee. Eesoleval pühapäeval saavad spordisõbrad portaali vahendusel kaasa elada korvpalli ja saalihoki Eesti täiskasvanute- ning noorteliigade mängudele.

Korvpalli U18 liigas astuvad võistlustulle Tartu Ülikooli KK/Metec ja Delta SK/Nõo (kell 11.00), Kose SK/Rae SK – Tartu Kalevi Palliklubi (kell 12.45), Delta SK/Nõo – Kose SK/Rae SK (kell 15.30) ja Tartu Kalevi Palliklubi – Tartu Ülikooli KK/Metec (kell 17.15).

Eesti Korvpalliliidu liigade ja võistluste juhile Henri Ausmaale teeb rõõmu, et läbi uue keskkonna on võimalik jälgida erinevate liigade mänge. “See on hea võimalus korvpalli-ja spordisõpradele jälgida erineval tasemel korvpallimänge ühelt platvormilt. Meil on hea meel, et Saku I ja II liiga, Naiste Meistriliiga ning G4S Noorteliigade mängud jõuavad läbi uue keskkonna paljude vaatajateni,” sõnas Ausmaa.

Saalihoki Paf liiga kohtumistest jõuavad portaali ülekanded kell 13.00, mil vastamisi on Bändidos ja Sparta Team Automaailm I ning teises mängus SK Link/Saku ja Viimsi Kepp kell 15.30.

Eesti Saalihoki Liidu presidendi Meelis Aabi sõnul on mängude ülekandmise võimalus oluline noorepoolse spordiala jätkuval tutvustamisel. „Loodame, et lähitulevikus on kaamerad üleval kõikides saalides, kus saalihokis võisteldakse,“ märkis Aab.

Positiivse koroonaviiruse testi tõttu jäid eelmisel nädalal ära BC Kalev/Cramo kohtumised nii Eesti karikavõistlustel kui ka VTB liigas. Küll aga on juba tänaseks klubi lubatud tagasi platsile ja järgmiste mängude ülekanded jõuavad portaali sport.television.ee juba novembri alguses.

Levira

Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira toodab telesisu, aitab meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseb selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator ja omab Eesti üht suuremat andmekeskust.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad.

Levira aktsionärid on Eesti Vabariik ja Prantsuse telekommunikatsiooniettevõte TDF osalustega vastavalt 51% ja 49%.