Levira õigusvaldkonna juhiks sai Melika Kiilmaa ja finantsdirektoriks Taavi Tapner

01.02.2018

AS Levira õigusvaldkonda juhib alates 15. jaanuarist 2018 Melika Kiilmaa ja finantsdirektorina asus 1. veebruarist ametisse Taavi Tapner.

„Meil on siiralt hea meel, et Melika ja Taavi liitusid Levira kollektiiviga. Mõlema näol on tegemist oma ala professionaalidega, kes toovad endaga kaasa nii värsket energiat kui ka teadmisi ja oskusi, mis aitavad kaasa ettevõtte arengule,“ ütles Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

„Õigusvaldkonna juhtimiskogemuse kõrval pean enda tugevuseks telekommunikatsioonivaldkonna pikaajalist tundmist, mis aitab mul efektiivselt juhtida Levira kui professionaalse digiteenuste pakkuja õigusvaldkonda,“ märkis Melika Kiilmaa.

„Levira on suure potentsiaaliga ettevõtte, kus töötavad oma ala parimad spetsialistid ja ootan põnevusega võimalust nendega koostööd teha. Usun, et minu rahvusvaheline finantsjuhtimise kogemus toetab ettevõtte arengut, strateegia elluviimist ning uute ärivõimaluste leidmist,“ ütles Taavi Tapner.

Melika Kiilmaa on varasemalt juhtinud õigusvaldkonda Starmanis ja juriidilist osakonda EMTs ning praktiseerinud lühiajalisemalt advokaadibüroodes Glimstedt ja LAWIN (nüüdseks COBALT).

Taavi Tapner on töötanud kaua ehitusmaterjalitööstuses. Ta on olnud rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group Põhja-Euroopa üksuse finantsjuht, juhtinud kontserni Türgi finantsüksuse tööd ja töötanud finantsdirektorina Kunda Nordic Tsemendis.

Levira

Digiteenuste ettevõte Levira osutab pilve-, meedia- ja infrastruktuuriteenuseid. Levira  klientidele mõeldud serverimajutuskeskus on üks Balti riikide suurimaid ja see vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele. Levira on kõrget teenustaset ja turvalisust eeldavate missioonikriitiliste infrastruktuuriteenuste osutaja ning ettevõtte lahendused keskenduvad kliendi vajadustele ja on integreeritud kliendi teenuseahelatega.

Levira on Põhja-Euroopa üks peamiseid telekanalite väljastuskeskusi ning põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator Eestis. Leviral on teletootmiseks kolm liikuvat ülekandejaama ja aerovideodroon. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja telejaamad nagu Turner, Sony, MTG, EBU, ERR, Discovery, ATEA, Telia, Tele2, Elisa, Starman, TV3.