Levira juhatuse liikme ja müügidirektorina alustas tööd Veiko Sepp

03.02.2020

Täna alustas AS-i Levira müügidirektori ja juhatuse liikmena tööd Veiko Sepp, kelle senine töökogemus hõlmab telekommunikatsiooniettevõtte Ericsson Balti riikide ettevõtete juhtimist ning startup’ide mentorlust ja ärinõustamist.

„Oma pika karjääri vältel on Veiko Sepp algatanud ja ellu viinud hulganisti eesrindlikke projekte, sealhulgas 2G, 3G ja 4G võrkude käivitamist ning mobiilinterneti teenuste arendamist. Veiko kogemustepagas on suureks toeks Levirale ja meie klientidele, kuna Veiko paistab silma laiade teadmistega IKT-sektori tänasest ja homsest päevast, tundes ka telekomisektori köögipoolt. Veiko ametisse asumine kattub kenasti Levira äristrateegiaga ja aitab kaasa ettevõtte kasvule ja uutele turgudele laienemisele,“ ütles AS-i Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

“Mul on rõõm liituda Leviraga ajal, mil ettevõttel on käsil mitu põnevat uut algatust ja tootearendust, mis vastavad kiirelt arenevatele klientide vajadustele,” märkis Veiko Sepp. „Ootan  huviga koostööd Levira meeskonna ja klientidega ning loodan oma teadmiste ja kogemustega olla tõhusaks toeks.”

Enne Leviraga liitumist töötas Sepp 22 aastat tehnoloogiaettevõttes Ericsson, juhtides Balti riikide tütarettevõtteid ja arendades 4 aasta jooksul uusi ärivaldkondi Kirde-Aasia regiooni transpordi-, energia- ja meediaettevõtetega.

Levira

Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira toodab telesisu, aitab meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseb selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator ja omab Eesti üht suuremat andmekeskust.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad.

Levira aktsionärid on Eesti Vabariik ja Prantsuse telekommunikatsiooniettevõte TDF osalustega vastavalt 51% ja 49%.