Levira HD ülekandejaam toodab pilti Nordic Business Forumilt

25.09.2018

Digiteenuste ettevõtte Levira HD3 ülekandejaamaga toodetakse pilti 26.–27. septembril Soomes toimuvalt Nordic Business Forumilt. Teiste tuntud esinejate seas astub konverentsil üles Ameerika Ühendriikide 44. president Barack Obama, teatas Levira.

Sarnaselt eelmisele aastale toodab Levira ülekandejaam pilti Nordic Business Forumi ekraanidele ja teeb üritusest livestreami. Otseülekanne valmib 8 HD kaamera koostöös, pakkudes vaatajatele kvaliteetset sisu. Ka ettekannete järgselt toimuvad stuudioarutelud tuuakse vaatajateni ülekandejaama abil. Foorumi kohta leiab rohkem infot aadressilt https://www.nbforum.com.

Levira tootmistiim on varem osalenud paljude ülekannete tootmisel, mille hulka kuuluvad Eesti laulu- ja tantsupeod, tänavused juunioride MM-võistlused suusahüpetes ja murdmaasuusatamises Otepääl, tänavune Shell Helix Rally Estonia Otepääl, Eurobasket 2015 finaalturniiri alagrupimängud Riias, KHL-i meeskonna Riia Dünamo kodumängude ülekanded hooaegadel 2013–18, kelgutamise maailmakarika etapid Siguldas 2012–18, speedway maailmakarika etapid Lätis, Rootsis ja Taanis 2013–18, jäähoki MM-võistlused 2014, VTB ühisliiga mängud Eestis, Lätis ja Soomes aastatel 2014–18 ning hulgaliselt teisi sündmusi.

Leviral on kokku kolm ülekandejaama, mis on varustatud HD-kaamerate ning erinevate pikkade ja lainurkobjektiividega. Kõik ülekandejaamad sobivad nii väiksemate kui ka suuremate ülekannete jaoks, alates spordisündmustest ning muudest live-üritustest ja lõpetades erinevate kontsertide, pidude ja pressikonverentsidega. Väliülekandeteenused hõlmavad kogu vajalikku tehnikat ja varustust igat tüüpi teletootmisteks. Levira HD3 ülekandejaam võimaldab kasutada kuni 16 LDX80  HD kaamerat ja kuni nelja EVS kordusserverit.

 

Levira
Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat.

Levira on üks suurimaid sõltumatuid telekanalite väljastuskeskusi Põhja-Euroopas. Aitame nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseme selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas. Samuti viime need programmid vaatajateni Baltikumis, Skandinaavias ja Euroopas, aga ka Türgis ja Araabia Ühendemiraatides.

Teletootmises tegutseme aktiivselt Baltikumi ja Skandinaavia turul, olles näiteks Läti turuliidrid. Leviral on teletootmiseks kolm liikuvat ülekandejaama.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator. Haldame Eesti ainsat ringhäälinguvõrku ning pakume 22 saatemastist koosnevat kõrgeimatele käitlusnõuetele vastavat võrku.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad nagu ERR, Eesti Meedia, All Media Eesti, Sony, EBU, Discovery, ATEA, samuti suuremad telekommunikatsiooniettevõtted nagu Telia, Tele2 ja Elisa.