Levira käivitas teenuse eriolukorra pressiürituste ülekandmiseks

09.04.2020

AS Levira käivitas täna produktsiooniteenuse, mille abil valmivad eriolukorras riigi pressiürituste ülekanded ning videomaterjalid. Teenus aitab rahuldada üldsuse vajadust kiire ja täpse teabe järele ning muudab ülekannete tootmise hõlpsamaks.

„Teenusega toetame Eesti ametkondi, kes korraldavad pressikonverentse rohkem kui seitse korda nädalas. Keskpäevased kriisibriifingud, igapäevased valitsuse pressikonverentsid ja teised pressiüritused jõuavad nüüd eri telekanalitesse ja voogedastusplatvormidele HD (kõrglahutusega)-kvaliteedis pildi ja heliga ning ülekannete tootmine nõuab senisest vähem tehnilist ressurssi. Teenus aitab muuta ülekannete tootmisprotsessi sujuvamaks ning meedia ja voogedastuskanalid saavad hõlpsa juurdepääsu soovitud sisule,“ ütles Levira juhatuse liige Veiko Sepp.

Füüsilise distantsi põhimõtteid järgides korraldab Levira pressiürituste ülekandeid minimaalse personali ja tehnikaga, ilma et see kvaliteeti kahjustaks. Kõigile veebi- ja telekanalitele on tagatud juurdepääs otsepildile ja videosalvestustele ning Levira neutraalse ja professionaalse teenusepakkujana tagab video- ja audiomaterjali kvaliteedi.

Levira 

Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira toodab telesisu, aitab meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseb selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator ja omab Eesti üht suuremat andmekeskust.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad.

Levira aktsionärid on Eesti Vabariik ja Prantsuse telekommunikatsiooniettevõte TDF osalustega vastavalt 51% ja 49%.