Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste sarja saab otsepildis vaadata sport.television.ee portaalis

28.05.2021

Alates laupäevast, 29. maist saab Levira veebiülekannete portaalis sport.television.ee vaadata otseülekandeid Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistlustelt.

Esimesed ülekanded toimuvad laupäeval Tallinnast ning pühapäeval Võsult. Lisaks otseülekandele saab seitse päeva vaadata mängude salvestusi. Rohkem infot mängude kohta leiab portaalis sport.television.ee ning Eesti 3×3 korvpalli veebilehel basket3x3.ee.

„Sel nädalal saab 3×3 korvpalli otseülekandeid vaadata nii Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistlustelt kui FIBA 3×3 kanalite kaudu ka hetkel Austrias toimuvalt Tokyo olümpiamängude kvalifikatsioonilt. Oleme 3×3 korvpallis seni kasutanud Facebooki ja Youtube ülekandeid. Hea meel on näha, et korvpallile palju rõhku pühendav sport.television.ee tekitab võimaluse veelgi laiemalt 3×3 korvpalli tutvustada ning kus Levira garanteerib ülekannete kvaliteedi kindluse,“ ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel.

„Laia kandepinnaga 3×3 korvpalli ülekanded on oodatud lisandus meie portaali, mille eesmärk on edastada otsepilti väga erineva tasemega võistlustelt. Niimoodi aitame väärtustada lisaks tippspordile ka harrastajate tegevust,“ ütles Levira meediateenuste müügijuht Edgar Põhjamets.

3×3 korvpalli mängitakse ühel väljakupoolel ja ühe korvi all. Mõlemast võistkonnast on väljakul kolm mängijat ning lisaks on üks vahetusmängija. Rünnakuaeg on 12 sekundit ja mängu võidab võistkond, kes jõuab enne 21. punktini või on eduseisus 10-minutilise mänguaja järel.

Portaalis sport.television.ee on korvpall esindatud BC Kalev/Cramo mängudega VTB Ühisliigas ja Eesti liigakorvpalliga. Lisaks saab seal vaadata saalihoki täiskasvanute- ning noorteliigade matše, ülekandeid Eesti naiste ja meeste võrkpalli esiliiga mängudest.

Alexela 3×3 Eesti meistrivõistluste ülekanded on kõigile tasuta vaatamiseks. Võistluste otseülekanded toimuvad etappide peaväljakutelt, kus sel laupäeval saab kaasa elada U18 poiste, harrastajate ja rahvusvahelise World Tour sarja mängudele, kus kohale on oodatud ka paar Läti võistkonda. Mängud on seitse päeva järelvaadatavad.

Levira

Digiteenuste ettevõte AS Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad vajalike lahenduste pakkumiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira toodab telesisu, aitab meediateenuste osutajatel telekanaleid kokku panna ning hoolitseb selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Levira on Eesti põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator ja omab Eesti üht suuremat andmekeskust.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja meediateenuse osutajad.

Levira aktsionärid on Eesti Vabariik ja Prantsuse telekommunikatsiooniettevõte TDF osalustega vastavalt 51% ja 49%.