26. aprilli öösel on telepilt Ida-Virumaal häiritud

25.04.2017

Ööl vastu kolmapäeva, 26. aprillil on häiritud tavaantenniga telerivaatamine Narva ja Kohtla-Nõmme piirkonnas, kuna TV-saatjate hooldustööd toovad kaasa katkestusi telekanalite edastamises ajavahemikus kell 01.00 kuni 06.00.

Hooldustööde käigus toimuv uutele sageduskanalitele üleminek parandab telesignaali vastuvõttu Narva ja Kohtla-Nõmme saatjate piirkonnas.

Täiendav info hooldustööde kohta asub Levira kodulehel: www.levira.ee/uudised/digilevisaatjate-hooldustood-2

Kui peale hooldustöid ei ole telekanalid nähtavad, siis tuleb digiboksis või -teleris teha uus kanaliotsing ja sõltuvalt seadmest ka alg- ehk tehaseseadete taastamine.

ZUUMtv kliendid saavad selleks juhiseid Starmani kodulehelt, kus on piltidega illustreeritud juhendid: www.starman.ee/abikeskus/seadmed/zuumtv-seadmed/luhijuhendid. Kui telekanalite pilt pärast kanalite otsingut või algseadete ehk tehaseseadete taastamist ei taastu või keegi jääb hätta nende toimingute tegemisel, siis palume pöörduda Starmani klienditeeninduse poole klienditoe telefonil 677 9900 ja e-posti aadressil klienditugi@starman.ee.

Seoses Eesti üleminekuga digilevi uuele sagedusalale viib digiteenuste ettevõte Levira ajavahemikus 1. märts – 27. september 2017 kümnel ööl läbi digilevisaatjate hooldustöid. Hooldustööde graafiku leiab siit: www.levira.ee/hooldustood_ajakava.pdf.

Sageduskanalite muutus tuleneb Euroopa Komisjoni otsusest anda osa digitelevisiooni praegustest sageduskanalitest edaspidi mobiilse interneti käsutusse.

Vabandame ette muudatustega kaasnevate ebamugavuste pärast.